Kontakt

Uprava:
pon-petek 7.00-15.00
sobota, nedelja zaprto

Uprava:
Tel.: +386 (0) 3 7338970
Fax: +386 (0) 3 7338974
El. pošta: info@eea.si
Elektroinstalacije: Medved Danijel, direktor:
Tel.: +386 (0) 3 7338970
Fax: +386 (0) 3 7338974
Mob: +386 (0) 41 625805
El. pošta: danijel.medved@eea.si
Pipan Barbara:
Tel.: +386 (0) 3 7338970
Fax: +386 (0) 3 7338974
Mob: +386 (0) 41 285122
El. pošta: barbara.pipan@eea.si
Projektiva: Hrastovec Tomaž, dipl. ing.el.:
Tel.: +386 (0) 3 7338970
Fax: +386 (0) 3 7338974
Mob: +386 (0) 031720205
El. pošta: tomaz.hrastovec@eea.si
Projektiva: Belej Matevž, ing. me.:
Tel.: +386 (0) 3 7338970
Fax: +386 (0) 3 7338974
Mob: +386 (0) 51 631766
El. pošta: matevz.belej@eea.si
AKU Servis: Pavel Grabner, ing.el.:
Tel.: +386 (0) 3 7338973
Fax: +386 (0) 3 7338974
Mob:+386 (0) 41 648806
El. pošta: pavel.grabner@eea.si
Računovodstvo: Senica Erika, ekonomist.:
Tel.: +386 (0) 3 7338970
Fax: +386 (0) 3 7338974
El. pošta: erika.senica@eea.si
Računovodstvo: Salobir Mojca:
Tel.: +386 (0) 3 7338970
Fax: +386 (0) 3 7338974
El. pošta: mojca.salobir@eea.si
Strojne inštalacije: Škorja Zvone:
Tel.: +386 (0) 3 7338970
Fax: +386 (0) 3 7338974
Mob: +386 (0) 51 344402
El. pošta: zvone.skorja@eea.si
Nabava, skladišče: Krašek Melita:
Tel.: +386 (0) 3 7338976
Fax: +386 (0) 3 7338974
Mob: +386 (0) 31 644 974
El. pošta: melita.krasek@eea.si
Trgovina: Medved Metka:
Tel.: +386 (0) 3 7338977
Fax: +386 (0) 3 7338978
Mob: +386 (0) 51 344401
El. pošta: metka.medved@eea.si
 

Zakaj izbrati nas?

Tesno sodelujemo z dobavitelji in nadzorujemo njihovo sposobnost za dobavo skladnih proizvodov. Izdelki in storitve podjetja EEA Medved d.o.o. v celoti ustrezajo standardom, tehničnim normativom in drugim dogovorom.

Gradimo na znanju, neprestano ugotavljamo potrebe po znanju, veščinah in spretnosti zaposlenih in z raznimi oblikami usposabljanja dopolnjujemo ugotovljene pomanjkljivosti v usposobljenost zaposlenih.

Kontakt

EEA Medved d.o.o.
Podšmihel 1c
3270 Laško, Slovenija

Tel: 00386 3 733 89 70
Fax: 00386 3 733 89 74
e-mail: info@eea.si
www.eea.si