Kontakt

Uprava:
Tel.: +386 (0) 3 7338970
Fax: +386 (0) 3 7338974
El. pošta: info@eea.si
Elektroinstalacije: Medved Danijel, direktor:
Tel.: +386 (0) 3 7338970
Fax: +386 (0) 3 7338974
Mob: +386 (0) 41 625805
El. pošta: danijel.medved@eea.si
Pipan Barbara:
Tel.: +386 (0) 3 7338970
Fax: +386 (0) 3 7338974
Mob: +386 (0) 41 285122
El. pošta: barbara.pipan@eea.si
Projektiva: Hrastovec Tomaž, dipl. ing.el.:
Tel.: +386 (0) 3 7338970
Fax: +386 (0) 3 7338974
Mob: +386 (0) 031720205
El. pošta: tomaz.hrastovec@eea.si
Projektiva: Belej Matevž, ing. me.:
Tel.: +386 (0) 3 7338970
Fax: +386 (0) 3 7338974
Mob: +386 (0) 51 631766
El. pošta: matevz.belej@eea.si
AKU Servis: Pavel Grabner, ing.el.:
Tel.: +386 (0) 3 7338973
Fax: +386 (0) 3 7338974
Mob:+386 (0) 41 648806
El. pošta: pavel.grabner@eea.si
Računovodstvo: Senica Erika, ekonomist.:
Tel.: +386 (0) 3 7338970
Fax: +386 (0) 3 7338974
El. pošta: erika.senica@eea.si
Računovodstvo: Salobir Mojca:
Tel.: +386 (0) 3 7338970
Fax: +386 (0) 3 7338974
El. pošta: mojca.salobir@eea.si
Mehaničke instalacije: Škorja Zvone:
Tel.: +386 (0) 3 7338970
Fax: +386 (0) 3 7338974
Mob: +386 (0) 51 344402
El. pošta: zvone.skorja@eea.si
Kupnja, Skladište: Krašek Melita:
Tel.: +386 (0) 3 7338976
Fax: +386 (0) 3 7338974
Mob: +386 (0) 31 644 974
El. pošta: melita.krasek@eea.si
Trgovina: Medved Metka:
Tel.: +386 (0) 3 7338977
Fax: +386 (0) 3 7338978
Mob: +386 (0) 51 344401
El. pošta: metka.medved@eea.si
 

Zašto odabrati nas?

Usko surađujemo s dobavljačima i nadziremo njihovu sposobnost za dobavu sukladnih proizvoda. Proizvodi i usluge tvrtke EEA Medved d.o.o. u cijelosti odgovaraju standardima, tehničkim normativima i drugim dogovorima.

Gradimo na znanju, neprestano otkrivamo potrebe po znanju, vještinama i spretnostima zaposlenih i raznim oblicima osposobljavanja dopunjavamo ugotovljene nedostatke u kvalifikacijama zaposlenih.

Kontakt

EEA Medved d.o.o.
Podšmihel 1c
3270 Laško, Slovenia

Tel: 00386 3 733 89 70
Fax: 00386 3 733 89 74
e-mail: info@eea.si
www.eea.si